Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

W dniach od 30 września do 2 października br. odbędzie się kolejny już szósty Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych, którego inicjatorem jest Hotel pod Orłem z Bydgoszczy. I jak co roku, w czasie zjazdu spotkają się ze sobą właściciele, dyrektorzy i zarządcy hoteli niezależnych. Jest to ogromnie ważne wydarzenie dla branży hotelarskiej, bo właśnie wtedy poruszane będą różnego rodzaju problemy, będzie też można wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami w zarządzaniu hotelami.

O czym będzie mowa?

Na pewno nie zabraknie tematów dot. tworzenia dobrej strategii marketingowej hotelu, będzie między innymi o prowadzeniu rozmów z organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi, o właściwym budowaniu i utrzymaniu reputacji hotelu, a także o samych pracownikach hotelu, o tym, jak z nimi rozmawiać, jak do takiej (często trudnej) rozmowy należycie przygotować się. Wszystkie informacje na temat konferencji można odszukać na stronie www.dyrektorhotelu.com.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>