Najpiękniejsze SPA w roku 2014

Ubiegłoroczna edycja konkursu na „Najpiękniejsze SPA 2014”, jaki organizuje magazyn Eden Spa & Wellness, miała na celu wyłonić najlepiej prosperujące obiekty w tej dziedzinie. Patronat nad akcją objęli prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke oraz Konsorcjum Zdrowie i Uroda, powstałe z inicjatywy tejże organizacji.

Idea spa i życie w stylu wellness to dwie kwestie, jakie już od dekady przybliża swoim czytelnikom magazyn Eden. Jako, że to, w jaki sposób czujemy się w obiekcie spa jest czysto subiektywnym doznaniem, gdyż wynika z odczuć osób korzystających z tych usług bierze się pod uwagę kandydatury zgłoszone przez czytelników. Znaczenie ma między innymi to, jaka panowała w danym miejscu atmosfera, czy chce się tam jeszcze wrócić, jaki jest tam wystrój i jakość obsługi klienta.

Do tytułu „Najpiękniejsze SPA 2014” zgłoszono 134 obiekty hotelowe i 17 daySPA. Wyłoniono pośród tych kandydatur 15 laureatów. Wręczenie nagród odbyło się podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw w Warszawie podczas konferencji poświęconej perspektywom rozwoju SPA & Wellness w Polsce.

Laureatami w ostatniej edycji zostały następujące obiekty: Hotel Warszawianka w Jachrance, Pensjonat Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim, Hotel Arłamów w Arłamowie, Hotel Bania – Sielsko-Anielsko Wellness&SPA w Białce Tatrzańskiej, Hotel Dolina Charlotty w Strzelinku, Dr Irena Eris, Hotel SPA na Wzgórzach Dylewskich, Malinowy Dwór, Hotel Medical SPA w Świeradowie-Zdroju, Manor House SPA, Pałac Odrowążów w Chlewiskach koło Szydłowca, Pałac Mierzęcin Wellness&Wine Resort w Dobiegniewie, Odyssey ClubHotel Wellness&SPA w Masłowie i Uroczysko Siedmiu Stawów, Luxury Hotel w Niemczy. Tytuł „Najpiękniejsze daySPA 2014″ zyskał SPA 1306 Termy Maltańskie w Poznaniu.

W edycji tej przyznano również kilka wyróżnień. Jest to konkurs, którego wyniki każdego roku wskazują, jak działa branża Spa & Wellness w Polsce.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>