Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica-Zdrój z certyfikatem Premium!

Hotele Dr Irena Eris już wielokrotnie potwierdziły swoją najwyższą jakość. Ostatnio też Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica-Zdrój dołączył do prestiżowego grona pozostałych hoteli Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój otrzymując certyfikat jakości Premium.

Co to za certyfikat?

Jest to certyfikat wręczany co dwa lata przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness. Certyfikat Premium oznacza najwyższą jakość obiektu i świadczonych w nim usług. Wyróżnienie to mogą otrzymać obiekty, które pozytywnie przejdą anonimowy, obszerny audyt i uzyskają co najmniej 75 proc. punktów. Podczas oceny pod uwagę brane są takie dziedziny jak wspomniana już jakość, funkcjonalność, informacja, serwis, dbałość o gości. Łącznie obiekt oceniany jest w odniesieniu do 1500 różnych kryteriów. Warto wiedzieć, iż hotele SPA Dr Irena Eris to jak do tej pory jedyne polskie hotele, które mogą poszczycić się rzeczonym certyfikatem.

Kto wręcza certyfikat i dlaczego jest on tak prestiżowym wyróżnieniem?

Certyfikaty przyznaje wymienione wyżej Niemieckie Stowarzyszenie Wellness działające na rynku już od blisko 20 lat. Celem Stowarzyszenia jest ocena obiektów typu Spa i Wellness. Jest to instytucja całkowicie niezależna, bardzo ceniona na świecie, ciesząca się ogromnym zaufaniem i skupiająca najlepszych, doświadczonych ekspertów.

I to właśnie dlatego certyfikat jest tak ważnym wyróżnieniem – nie ma tu miejsca na jakiekolwiek nieuczciwe praktyki, powiązania czy interesy. Certyfikaty otrzymują wyłącznie najlepsi z najlepszych! Jeszcze innym potwierdzeniem najwyższej jakości hoteli SPA Dr Irena Eris jest fakt, iż jako jedyne w Polsce hotele te przynależą do International SPA Association będącej organizacją międzynarodową i bardzo elitarną.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>