26. edycja Targów Tour Salon

Już wkrótce, w dniach od 15 do 17 października odbędą się już 26 z rzędu Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. Wiadomo już teraz, że weźmie w niej udział blisko 300 firm – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Oficjalnym partnerem Targów jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, a makroregionem partnerskim jest Green Velo – sieć rowerowa biegnąca przez pięć województw takich jak województwo lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie oraz województwo warmińsko-mazurskie.

Atrakcje Targów

Po raz pierwszy w trakcie Targów odbędzie się Tour Salon Blog Meeting. Wówczas też będzie miała miejsce ciekawa debata uczestników Targów z blogerami na temat: „Jak współpracować z blogerem z głową, czyli dlaczego nie warto trzymać się ustalonego planu”. Zorganizowana zostanie też konferencja, na której poruszany będzie temat podatku VAT w usługach turystycznych.

Poza tym, odbędzie się wiele więcej ciekawych konferencji dotyczących branży turystycznej, w tym panele dyskusyjne Polskiej Organizacji Turystycznej. Zwiedzający podczas Targów będą mieć możliwość poznać oferty turystyczne z całej Polski, a do tego będą mogli posmakować fantastycznych dań regionalnych.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>